MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dekorelement 15821036

nr 1582 1036

Dekorelement

18th/19th century, additions, Eagle, omförgylld. Length: 66 cm, height: 39 cm,

1700-/1800-tal, kompletterad, Örn, omförgylld. Längd: 66 cm, höjd: 39 cm

2600

SEK 2000

Monday November 27 2023
at 20:08:56

27/11 20:03:56 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • Nov 27

Klassiska

Read more about Klassiska
Kerstin Hörnlund (f. 1940)